Дорогі викладачі, співробітники, студенти! У переддень Нового 2020 року прийміть мої найщиріші та найтепліші побажання здоров'я, щастя і успіхів в усіх ваших починаннях!

Для більшості з нас Новий рік та Різдво – це найулюбленіші свята. Вони символізують оновлення, щастя зустрічей з рідними та близькими, радісні турботи та очікування дива.

На порозі року прийдешнього ми завжди пригадуємо добрі справи й досягнення року, що минає. У 2019 році їх було чимало, зокрема в освітній, науковій, інноваційній діяльності, в розвитку мистецтва, культури і спорту.

Усе це було б неможливим без участі кожного з вас. Без вашої ініціативності, працелюбності, відданості справі розбудови нашого університету.

Дорогі друзі! Бажаю усім вам у прийдешньому році здоров'я, професійних успіхів, нових перемог і досягнень. Нехай новорічні свята принесуть усім нам мир, злагоду і добробут! А новий рік буде щедрим на цікаві справи, нові досягнення та професійні злети!

З повагою, ректор Михайло Згуровський