У Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського відбувся ярмарок вакансій. Цього року було представлено 45 компаній різного спрямування.

Ярмарки вакансій проходять у КПІ 12 років поспіль і стають дедалі популярнішими як у бізнесовому середовищі, так і у студентській спільноті. «Щороку кількість роботодавців зростає, і нам уже бракує площі для розміщення всіх охочих. Цей захід дуже корисний для студентів. Щоб бути вмотивованими до навчання, вони мають знати, де працюватимуть і які саме компетенції підвищуватимуть їхню конкурентність на ринку праці», – зауважила проректорка з навчально-виховної роботи Наталя Семінська.

За її словами, студентам важливо вже сьогодні вчитися спілкуватися з роботодавцями, щоб краще зрозуміти і вимоги компаній, і свої потреби. «Студенти мають уміти спілкуватися з HR-менеджерами. Адже просто підійти до стійки й узяти блокнотика та олівця – замало», – пояснює Наталя Семінська.

Попри велику кількість студентів, які відвідали захід, організатори ярмарку задля підвищення його ефективності цьогоріч запроваджують певні новації. Зокрема, зібратимуть й аналізуватимуть інформацію щодо результатів спілкування студентів і учасників ярмарку вакансій, поглиблюватимуть комунікації з потенційними роботодавцями.

«Ми хочемо отримувати зворотний зв’язок від компаній про те, скільки студентів зацікавилися працевлаштуванням, скількох одібрали для дальшої співпраці тощо», – пояснює керівниця відділу сприяння працевлаштуванню та професійного розвитку – Центру розвитку кар’єри КПІ Наталя Пожарська.

Потенційним роботодавцям також радять звертати увагу не лише на старші курси, а й на першокурсників, другокурсників. Це дасть можливість компаніям за час навчання студента «виховати» для себе готового працівника, якого можна одразу брати на роботу. Студенти ж матимуть змогу пройти практику, необхідну для успішного завершення навчання та якомога раніше почати кар’єрний розвиток.

Ярмарок вакансій Ярмарок вакансій Ярмарок вакансій Ярмарок вакансій

[07.11.2019 | 10:00-16:00] Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2019»

Ярмарок вакансій 2019
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2019», який проходитиме 07 листопада 2019 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:00. На Ярмарку будуть представлені понад 40 компаній (Dentsu Aegis Network Ukraine, ДП «Прем’єр Експо», ПрАТ “Датагруп”, Innoware, АН “Благовіст”, АТ «Креді Агріколь Банк», Ubisoft, Procter & Gamble, ТОВ «Костал Україна», Playtech, SMART business, British American Tobacco, Uptech, ПрАТ «Вентиляційні системи», ТОВ «НВП Євроком Компонентс», НІК- ЕЛЕКТРОНІКА, lifecell, ТОВ «Венкон», cpi, 3Shape, PepsiCo, ТОВ «УНІТІ-БАРС», ЕПАМ, Unilever, PepsiCo, ТОВ «БРОКБРІДЖ», ТОВ «УНІТІ-БАРС» та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ЗВО зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики.

Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!