Меморандум для реалізації програми ініціатив «Енергоефективний та безпечний кампус»

19 березня 2019 року, в межах Digital Transformation Forum, було підписано Меморандум між КПІ ім. Ігоря Сікорського, Hi Tech Office Ukraine та УФІБ щодо організації та виконання інноваційних проектів на базі нашого університету. Список підписантів не є вичерпним, оскільки сторони домовились про можливість приєднання усіх зацікавлених шляхом підписання додатка до меморандуму.

Меморандум дозволить розширити сферу робіт у рамках спільних дослідницьких проектів на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського. Сторони також домовились спільно діяти з метою проведення необхідних заходів для забезпечення організації, планування та виконання пілотних проектів, спрямованих на підвищення енергетичної ефективності будівель, впровадження цифрових послуг, а також захисту майна та безпеки людей на базі університетського кампусу.

Учасники меморандуму спільно діятимуть для реалізації інноваційних проектів програми ініціатив "Енергоефективний та безпечний кампус", що включає проекти "Розумна мережа", "Відкритий спортивний майданчик з e-сервісами" та "Чиста та безпечна зелена зона".