19 листопада 2018 року відбулась зустріч студентів кафедри видавничої справи та редагування з директором видавництва "Час майстрів" Олегом Симоненком. Він розповів про сучасні тенденції на книжковому ринку, поділився порадами щодо організації власної справи, власних проектів: від філософських життєвих настанов до практичних організаційних порад.

Своєю наснагою та життєствердними переконаннями гість надихнув студентів до активної праці та власної самореалізації. Він запропонував присутнім взяти участь у підготовці та втіленні видавничих проектів, у рекламуванні та розповсюдженні дитячих видань, серед яких шедеври світової класики "Маленький принц" Антуана де Сент-Екзюпері, "Свинопас" Ганса Християна Андерсена, розмальовки за зразками картин відомих художників (Пабло Пікассо, Анрі Матісса, Ван Гога), твори сучасних авторів. Спілкувалися у щирій, дружній, творчій атмосфері, що стане запорукою подальшої співпраці з видавництвом.

Інф. ВПІ