Gumour University Station: Василь Байдак

У КПІ пройшла чергова зустріч Школи ораторського мистецтва через призму гумору.

Спікером цього разу був Василь Байдак — автор, який дивує, захоплює, звеселяє і дарує геть нові враження.

Василь розповів про своє бачення жарту й стендапу.

Математичні цікавинки від професора Ніни Вірченко

Нещодавно вийшов друком збірник "Математичні усмішки", упорядником якого є д.ф.-м.н., проф. Ніна Опанасівна Вірченко. У книзі обсягом 680 сторінок три розділи: "Про цікаве та кумедне у житті математиків", "Цікаве та смішне у математиці", "Математичні сміховинки, жарти".

Бувальщини Київського політехнічного

У наші часи вступ до КПІ був нелегкою справою, а навчання у ньому – набагато важчою. Серед визнаних майже всіма за найважчі предмети одне з чільних місць займала теорія машин і механізмів – ТММ. Ця абревіатура мала серед студентства іншу розшифровку – "тут моя могила". Лише два факультети не знали про це – радіотехнічний і кіноінженерний (пізніше – електроакустичний): у них цього предмету не було.

Афоризми про освіту і знання

Вчити себе самого - благородна справа, але ще більш благородна - вчити інших; до речі, останнє куди легше. Марк Твен (Семюел Ленгхорн Клеменс)

Жарти. Поради екзаменатору

Насамперед поясніть студенту, що вся його професійна кар'єра може зламатися із-за невдалої відповіді. Підкресліть всю важливість ситуації. вкажіть йому його місце з самого початку.

Історії, анекдоти, афоризми, жарти: СТУДЕНТ

Студентові не можна одружуватися. Буде займатися тільки дружиною - в нього з'являться хвости. Буде займатися тільки навчанням - з'являться роги. А буде займатися і тим і іншим ... відкине копита!)

Підписка на Гумор