Гумор

Математичні цікавинки від професора Ніни Вірченко

Нещодавно вийшов друком збірник "Математичні усмішки", упорядником якого є д.ф.-м.н., проф. Ніна Опанасівна Вірченко. У книзі обсягом 680 сторінок три розділи: "Про цікаве та кумедне у житті математиків", "Цікаве та смішне у математиці", "Математичні сміховинки, жарти".

Бувальщини Київського політехнічного

У наші часи вступ до КПІ був нелегкою справою, а навчання у ньому – набагато важчою. Серед визнаних майже всіма за найважчі предмети одне з чільних місць займала теорія машин і механізмів – ТММ. Ця абревіатура мала серед студентства іншу розшифровку – "тут моя могила". Лише два факультети не знали про це – радіотехнічний і кіноінженерний (пізніше – електроакустичний): у них цього предмету не було.

Афоризми про освіту і знання

Вчити себе самого - благородна справа, але ще більш благородна - вчити інших; до речі, останнє куди легше. Марк Твен (Семюел Ленгхорн Клеменс)

Жарти. Поради екзаменатору

Насамперед поясніть студенту, що вся його професійна кар'єра може зламатися із-за невдалої відповіді. Підкресліть всю важливість ситуації. вкажіть йому його місце з самого початку.

Історії, анекдоти, афоризми, жарти: СТУДЕНТ

Студентові не можна одружуватися. Буде займатися тільки дружиною - в нього з'являться хвости. Буде займатися тільки навчанням - з'являться роги. А буде займатися і тим і іншим ... відкине копита!)

Одного разу... З життя видатних науковців...

Англійська королева Анна одного разу відвідала знамениту Гринвіцьку обсерваторію. Королева була неприємно вражена, коли дізналася, яку маленьку платню отримує директор обсерваторії, і забажала збільшити оклад директора.