Свято на Площі знань «День першокурсника» 2011

Врочистий марш над площею лунає,
Святковий день вітання шле свої.
Новий навчальний рік свій починає
Прекрасний, вічно юний КПІ.

Ці слова пролунали 31 серпня 2011 р. над площею Знань, де зібралися ті, хто завтра вперше сяде на студентські лави і розпочне торувати непростий шлях до вершин знань. Але складнощі з'являться пізніше. А сьогодні першокурсники почувалися іменинниками.

На трибуні – керівники університету і почесні гості: народний депутат України перший секретар Комуністичної партії України П.М.Симоненко, Герой України генерал-майор космонавт Л.К.Каденюк, голова Солом'янської у м. Києві районної державної адміністрації І.П.Сидоров, депутат Київради випускник КПІ Д.Й. Андрієвський, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України О.М.Яцунь, голова Секції вихованців КПІ у Польщі Януш Фукса, керівник проекту "Українсько-японський центр" Осаму Мідзутані.

Урочиста хода барабанщиць, винесення і підняття  Державного прапора України під звуки Гімну України у виконанні духового оркестру ВІТІ.

Першокурсників вітає ректор університету академік НАН України М.З. Згуровський. Виступають почесні гості. Ведуча зачитує привітання від Голови Верховної Ради України В.М. Литвина. У виступах і вітаннях – добрі слова і великі сподівання на тих, хто має продовжити справу уславлених київських політехніків.

Вітають першокурсників і студенти – призери і переможці міжнародних і всеукраїнських предметних олімпіад, спортивних змагань, збірні команди університету з баскетболу і регбі. А ще – переможці конкурсів "Містер КПІ" і "Королева КПІ". А далі виступають учасники танцювальних колективів.

І всі вони ніби ілюструють слова, що прозвучали з трибуни: студентські роки – це той час, коли людина може намагатися, бажати і досягати багато чого. Особливо, якщо ця людина – студент КПІ.

Тож побажаємо новому поповненню здійснення найзаповітніших мрій!

В. Миколаєнко

Фото О. Супруна, В. Ігнатовича

Офіційна частина церемонії посвяти в студенти закінчилася в аудиторіях інститутів і факультетів, де першокурсники отримали студентські квитки та  заліковки.

Завершилося свято концертом колективів художньої творчості Центру культури і мистецтв НТУУ «КПІ», дискотекою і насамкінець, увечері, – святковим феєрверком.

День першокурсникаДень першокурсникаДень першокурсникаДень першокурсникаДень першокурсникаДень першокурсникаДень першокурсника

31 серпня 2010 року на Майдані Знань університету відбудеться святкування Дня Першокурсника.

Для Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” проведення Дня першокурсника напередодні початку занять є доброю традицією. Саме в цей день 31 серпня тисячі абітурієнтів вже на правах студентів-політехніків прийдуть на своє свято – посвячення у студенти. День першокурсника – це не просто свято. Це данина традиціям Київського політехнічного інституту, якому в цьому році виповнюється 113 років. Бути гідним наслідувачем цих традицій, бути гідним честі називатися київським політехніком – ось головний девіз свята.

Програма проведення свята “День першокурсника”

31 серпня 2011 року

ЧАС ЗАХІД
14.00 – 14.30 ЗБІР ПЕРШОКУРСНИКІВ БІЛЯ КОРПУСІВ ФАКУЛЬТЕТІВ ТА ІНСТИТУТІВ
14.30 – 14.50 РОЗМІЩЕННЯ ФАКУЛЬТЕТСЬКИХ ТА ІНСТИТУТСЬКИХ КОЛОН НА ПЛОЩІ “ЗНАНЬ”
15.00 – 15.45 СВЯТО “ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА”
16.00 – 18.00 ЗБОРИ ПЕРШОКУРСНИКІВ НА ФАКУЛЬТЕТАХ, ІНСТИТУТАХ ТА КАФЕДРАХ. ВРУЧЕННЯ СТУДЕНТСЬКИХ КВИТКІВ.
18.00 – 20.00 КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА В ЦКМ.
20.00 – 22.00 ВЕЧІР ВІДПОЧИНКУ НА ПЛОЩІ “ЗНАНЬ”.