Ви є тут

Щасливої подорожі в країну знань! День першокурсника 2010


2010.08.31 День першокурсника

Традиційно початок навчального року для першокурсників КПІ знаменується урочистостями на площі Знань.

Привітати молоде поповнення завітали шановні гості. Ректор університету академік НАН України М.З.Згуровський, звертаючись до присутніх, висловив упевненість, що першокурсники, вступивши до КПІ, зробили правильний вибір. Адже НТУУ “КПІ” – найбільший у країні молодіжний центр, де оволодівають фахом, здійснюють наукові дослідження, розвивають культуру, мистецтво, спорт. Тут зростають люди з великої літери.

Надзвичайний і Повноважний Посол України В.І.Цибух назвав КПІ високого ґатунку університетом, який відомий і шанований у світі. А студентам побажав бути гідними своїх попередників.

Депутат Київради Д.Й.Андрієвський наголосив, що бути студентом КПІ – почесно і відповідально. Він уже багато років фінансово допомагає політехнікам зробити їхнє перебування в стінах університету цікавим та корисним. “Разом ми багато зможемо”, – впевнений депутат.

Голова Київської міської організації профспілок працівників освіти і науки України О.М.Яцунь повідомив, що 2011 рік визнаний у країні роком освіти і науки, та побажав студентам нести інновації й нові технології в завтрашній день України. Голова Секції вихованців КПІ в Польщі Януш Фукса згадав часи, коли він сам навчався в КПІ, поінформував про видатних польських вихованців КПІ та про діяльність очолюваної ним Секції. Студентам побажав нових творчих досягнень.

Директор проекту “Українсько-японський центр”, представник японської агенції міжнародного співробітництва JICA Осаму Мідзутані, звертаючись до студентів, наголосив на трьох моментах: бути відкритими для світу; не боятися нового, випробовувати себе в нових починаннях, працювати наполегливо і результативно; а ще – насолоджуватися студентськими роками, усім, що доводиться робити.

Незважаючи на дощ, що не вщухав ні на мить, свято набирало обертів: бадьоро крокували юні барабанщиці, дзвеніла мідь військового оркестру; до пам’ятників, розташованих на території університету, покладено квіти; бурхливими оплесками зустріли присутні студентів – переможців всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів і змагань, які з’явилися поруч з першокласниками, та спортсменів – майстрів і кандидатів у майстри спорту, що здобували спортивну славу країні по всьому світу; радісними посмішками сяяли обличчя студентів міжнародного факультету – громадян різних країн, які здобувають освіту в КПІ. Розквітла площа барвами, а обличчя присутніх посмішками, коли з’явилися Королева КПІ–2010 Ірина Науменко та Містер КПІ–2009 Олександр Дубовик; завзято витанцьовували учасники спортивно-хореографічного дитячого ансамблю “Пульс” та  романтично кружляли у вальсі представники ансамблю спортивно-бального танцю КПІ “Стиль”.

Старшокурсники передають молодим запалений факел як символ знань і творчості, від якого запалюють вогонь знань. Урочисто лунає “Гаудеамус”, свято завершується. Разом з ним стихає і дощ.

Та день не закінчується. На факультетах першокурсники отримають студентські квитки, потім на них чекає концерт у ЦКМ та дискотека й святковий феєрверк.

А назавтра – до праці.  Щасливої дороги, любі першокурсники, до країни знань.

Н.Вдовенко, Фото О.Супруна

31 серпня 2010 року на Майдані Знань університету відбудеться святкування Дня Першокурсника

Для Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” проведення Дня першокурсника напередодні початку занять вже стало доброю традицією. Саме в цей день 31 серпня тисячі абітурієнтів вже на правах студентів-політехніків прийдуть на своє свято – посвячення у студенти. День першокурсника – це не просто свято. Це данина традиціям Київського політехнічного інституту, якому в цьому році виповнюється 112 років. Бути гідним наслідувачем цих традицій, бути гідним честі називатися київським політехніком – ось головний девіз свята.

Адреса: м. Київ, проспект Перемоги, 37.

Програма проведення свята “День першокурсника”

ЧАС ЗАХІД
14.00- 14.30 Збір першокурсників біля корпусів факультетів та інститутів
14.30-14.50 Розміщення факультетських та інститутських колон на площі "Знань"
15.00- 15.45 Свято "День Першокурсника"
16.00-18.00 Збори першокурсників на факультетах. Інститутах та кафедрах. Вручення студентських квитків.
18.00-20.00 Концертна програма в ЦКМ
20.00-22.00 Вечір відпочинку на площі "Знань".
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій