Ярмарок вакансій «Робота для тебе – осінь 2015»

30 компаній і кілька тисяч студентів взяли участь у ярмарку вакансій «Робота для тебе – осінь 2015», який відбувся 5 листопада в корпусі №18 НТУУ «КПІ».

Більшість цих підприємств та організацій працюють у різних галузях і не потребують додаткового представлення: «Melexis», «Materialise», «SMART», «Life:)», «Unilever», «Е-Consulting», «УА ПРОМ», «INTERTOP», ПАТ «Київобленерго», «AB InBev», P&G, Global Bilgi, ТОВ “WNet”, ДП «Енергоремонт» ПАТ «Київенергоремонт», «JTI» (Japan Tobacco International), Первый БИТ, United Minerals Group, Global Bilgi та інші.

Біля стендів випускники і студенти НТУУ «КПІ» та інших київських вишів не лише знайомилися з діяльністю тих або інших підприємств, але й, передусім, дізнавалися про наявні в них вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики. А ще, з перших вуст отримували інформацію, до чого треба бути готовим потенціальному працівнику і якими є перспективи кар’єрного зростання.

На офіційному відкритті ярмарку виступив проректор КПІ з науково-педагогічної роботи Петро Киричок. Він відзначив, що цей традиційний захід упродовж уже 10 років викликає значну зацікавленість з боку підприємств-роботодавців, і не меншу – з боку студентів. А позитивні відгуки HR-менеджерів компаній-партнерів свідчать, що випускники КПІ демонструють високий рівень професійності та творчі підходи до вирішення поставлених завдань.

Звичайно, не всі відвідувачі ярмарку вже сьогодні визначилися з майбутнім місцем роботи. Проте ніхто не зможе заперечити, що шанс для цього вони отримали.

[05.11.2015 / 10:00 - 16:00] Ярмарок вакансій. Робота для тебе - Осінь 2015

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Центр розвитку кар’єри НТУУ «КПІ» запрошує відвідати «Ярмарок вакансій. Робота для тебе - Осінь 2015», який проходитиме 05 листопада 2015 року на території університету (корпус №18, хол 2 поверху), з 10.00 до 16.00. На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації («Melexis», «Materialise», «JTI» (Japan Tobacco International), «SMART», «life:)», «Unilever», «Е-Consulting», «УА ПРОМ», «ТОВ "ЗІО"», «INTERTOP», ПАТ «Київобленерго», «AB InBev», P&G , ТОВ “WNet”, ДП «Енергоремонт» ПАТ «Київенергоремонт», Первый БИТ, United Minerals Group, Global Bilgi та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники НТУУ «КПІ», а також інших ВНЗ зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації компаній «SMART», «AB InBev», «P&G», Первый БИТ.

Запрошуємо всіх бажаючих!!!

Адреса заходу: 03056, Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху
Час роботи Ярмарку: з 10.00 до 16.00
Офіційне відкриття : о 12.00

e-mail: rabota.kpi[at]gmail.com
http://rabota.kpi.ua/