Найближчі події

[реєстрація до 20.03.2019] Crossref LIVE Kyiv

Запрошуємо до участі у Crossref LIVE Kyiv, що відбудеться 26 березня 2019 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за підтримки Міністерства науки і освіти України.

Основні питання:

[25-30.03.2019] Весняні канікули в КПІ ім.Ігоря Сікорського

Весняні канікули в КПІ ім.Ігоря Сікорського

Запрошуємо школярів під час весняних канікул завітати до Київської політехніки, познайомитися з його історією та сучасними розробками, знайти однодумців та визначитися зі своїм майбутнім!!!

[до 31.03.2019] ІІ частина щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ"

Картинна галерея ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує всіх студентів, співробітників нашого університету та гостей взяти участь у ІІ частині щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ"

Основна тема виставки:"Україна! Країни іншої не треба"

[прийом проектів до 31.03.2019] Перший Конкурс проектів оборонних технологій Sikorsky Challenge

Конкурс проектів оборонних технологій

Запрошуємо Вас взяти участь у Першому Конкурсі проектів оборонних технологій Sikorsky Challenge та представити свій інноваційний проект

Набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

Кафедра військової підготовки запрошує на навчання за контрактом за програмою підготовки офіцерів запасу

[06.04.2019] Очний тур Всеукраїнської олімпіади з математики для абітурієнтів КПІ ім. Ігоря Сікорського 2019

Шановні учасники всеукраїнської олімпіади з математики для абітурієнтів КПІ ім.Ігоря Сікорського 2019!

[06.03-06.04.2019] Тестовий доступ до порталу статистичних даних Statista

З 6 березня 2019 року КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонує студентам, викладачам, науковцям тестовий доступ до бази аналітичних та статистичних даних Statista (м. Гамбург).

Сторінки