Найближчі події

[до 25.05.2019] Оголошується конкурс на заміщення посад

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад. Термін подання документів – місяць від дня опублікування оголошення в газеті "Київський політехнік". Адреса: 03056, Київ-56, проспект Перемоги, 37, відділ кадрів, кімната 243.

[до 25.05.2019] Про режим роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського у зв'язку з Великодніми святами

Великдень

З метою створення сприятливих умов для відпочинку здобувачів вищої освіти, працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського

"Сонце в руках" – виставка живопису Нати Расп

Художниця Ната Расп

16 квітня в Картинній галереї КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрилася виставка живопису під назвою "Сонце в руках" художниці Нати Расп.

[04-07.06.2019 | прийом заявок до 10.05.2019] VI Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19»

Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19

Шановні колеги! Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошують Вас до участі у VI Міжнародній конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19».

Cтартувало опитування стосовно впровадження автономності українських закладів вищої освіти

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».

[03-06.2019] Тестовий доступ до наукометричної платформи Dimensions від компанії Digital Science

Впродовж березня – червня 2019 р. в мережі КПІ ім. Ігоря Сікорського триватиме тестовий доступ до комерційної версії наукометричної платформи Dimensions від компанії Digital Science. Доступ надано за сприяння Міністерства освіти і науки України.

[березень - липень, 2019] Дні відкритих дверей

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «Дні відкритих дверей», які відбудуться з березня до червня на факультетах та в інститутах.

Сторінки