КПІ ім. Ігоря Сікорського став інституційним членом EPMA

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" став інституційним членом Європейської асоціації  прогностичної, превентивної та персоналізованої медицини EPMA (EUROPEAN ASSOCIATION FOR PREDICTIVE, PREVENTIVE & PERSONALISED MEDICINE) (Брюссель, Бельгія).

EPMA – це міжнародна організація, що працює задля забезпечення переходу від застарілої медицини до медицини сучасної – доказової, профілактичної та персоніфікованої, ґрунтованої на досягненнях науки та передових практиках. Метою її діяльності є ефективне поширення передового досвіду у сфері біомедичних і медичних наук, міжнародна інтеграція і організація співпраці в медичних інноваціях європейських країн. Вона об'єднує організації, що працюють у сфері медицини та біомедичних досліджень у 47 країнах Європи і світу.

Право на входження до цієї престижної організації здобуте науковцями і викладачами факультету біомедичної інженерії. Інформаційний лист про включення КПІ ім. Ігоря Сікорського до EPMA надіслала генеральний секретар організації – головний редактор EPMA Journal, професор Рейнського університету Фрідріха-Вільгельма (Бонн, ФРН) Ольга Голубнича.