🎥 Дні КПІ 2011

Один з наймасовіших та найпопулярніших заходів на теренах нашого університету – це Дні КПІ. Уже стало традицією, що кожної весни протягом тижня на території університету проходить низка культурно-масових заходів у рамках вшанування рідного КПІ. Не став винятком і цей рік.

Дні  КПІ – 2010

І знову весна в нашому Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» фінішувала наймасштабнішим святом – «Дні КПІ». Запровадивши у 2007 р. ці святкування, команда організаторів задала високу планку своїм наступникам.

Подорож “Днями КПІ – 2010”

Привіт усім! Хочеться поділитися з вами, любі мої КПІшники, враженнями про улюблене свято всіх студентів кращого університету країни – Дні КПІ! Я брала участь, просто спостерігала, слухала плітки про купу заходів, які проходили на території університету протягом тижня.

Хроніки Днів КПІ 2009

Мабуть, не було такого студента, якого б 26-29 травня не зачепило масштабне святкування Дня КПІ.

«День КПІ» [2008]

Впевнена, що останні дні цієї календарної весни запам’ятаються КПІшникам надовго. В рамках святкування 110-річчя рідного вузу було організовано кількаденну програму заходів «День КПІ», що тривала з 28 по 30 травня 2008 року. За задумом організаторів, святкування мало задіяти всіх студентів Київської політехніки, до яких би субкультур вони не належали, які б предмети не складали на літній сесії і яку б марку пива не полюбляли.

Підписка на Дні КПІ