Мабуть, не було такого студента, якого б 26-29 травня не зачепило масштабне святкування Дня КПІ.

Почалася ця феєрія відкриттям у 7 корпусі фотовиставки «Життя КПІ 2009», яку спільними зусиллями підготували студентські ради ФЛ, ФБТ, ФМФ та ФСП. Яскраві світлини відображали моменти бурхливого студентського життя університету. Студенти вітали схвальними відгуками фото зі знайомими обличчями, і часом чулось здивовано-вдоволене: «Ой, дивись, це ж я!»

Довгоочікуваним святом гумору та гарного настрою був фінал Ліги КВН КПІ, де змагалися команди «Не вопрос» (ФММ), «Виктор Федорович» (ММІФ), «ФАС» (ФСП) та «Гостиница Киев» (ІЕЕ). В ході запеклих змагань та за умов жорсткої конкуренції переможцем стала команда з безкомпромісною назвою «Не вопрос».

Для любителів логічних завдань та бігу з перешкодами відбулись міжфакультетські змагання «КПІ КВЕСТ 2009». Студенти вирішували логічні завдання, здійснювали пошук на місцевості, шукали оригінальні рішення та… використовували підказки, які обмінювали в еквіваленті одна підказка/один предмет одягу. Найшвидше пройшла всі етапи команда ФМФ «Костяшки». Команди ІЕЕ («Лосі») та ПБФ («Валера Кохвейник») зайняли відповідно друге та третє місця. Усі учасники отримали від організаторів квесту, студентської ради ФМФ, цінні призи та подарунки.

Прогулюючись вулицею Політехнічною 27 травня, небайдужі до спорту студенти також залучались до участі у спортивних іграх «Ярмарка талантів». У разі перемоги в одному з запропонованих організаторами конкурсів учасник отримував внутрішню валюту «Ярмарки талантів» – КPI-Money, яку потім у спеціальних місцях обмінював на цінні призи та подарунки.

27 та 28 травня відбулися і презентації міжнародних центрів. Серед них Українсько-японський центр при НТУУ «КПІ», Гете-інститут, Центр DAAD та Культурний іспанський центр CHISPA. Чайна церемонія, майстер-класи з оригамі, написання ієрогліфів, численні розіграші подарунків, сертифікатів та призів – лише невелика частка того, що відбувалося на вул. Політехнічній і в чому кожен бажаючий студент міг взяти участь.

Увечері 27 травня поціновувачі кіно мали можливість насолодитись показами на вул. Політехнічній короткометражного кіно, що підготували ЗФ, ФІОТ, ФАКС та ІТС. Також була презентована низка стрічок-переможців міжнародних кінофестивалей.

28 травня в рамках «Днів КПІ 2009» була проведена унікальна для НТУУ «КПІ» акція – «Єднання поколінь – обійми 1-й корпус». До акції долучилося понад 700 людей, які, взявшись за руки, утворили живий ланцюг, що замкнувся навколо першого корпусу. Акція символізувала єднання всіх поколінь політехніків (абітурієнтів, студентів усіх курсів, випускників, викладачів та адміністрації НТУУ «КПІ») навколо історичного символу КПІ – 1-го корпусу.

Окрім цього, було проведено караоке на вул. Політехнічній, коли будь-який студент міг заспівати улюблені пісні про КПІ. Усі учасники караоке отримали заохочувальні призи.

29 травня відбулася і найважливіша подія «Днів КПІ 2009» – «Останній дзвоник», у рамках якої всі факультети урочистою ходою пройшли по вул. Політехнічній під акомпанемент проголошення всіх досягнень факультетів за поточний навчальний рік. Хода факультетів закінчилася на площі Знань, де пролунали вітальні слова від проректора з навчально-виховної роботи Г.Б.Варламова та відбулося нагородження найкращих магістрів подяками ректора НТУУ «КПІ» М.З.Згуровського.

Того ж самого дня для істинних поціновувачів прекрасного пройшла прем'єра театральної вистави «Кохання по-французьки» за участю студентів нашої рідної Політехніки. Новий амбіційний аматорський театр продемонстрував усю свою майстерність, розповідаючи глядачам зі сцени любовні історії.

Завершальним етапом була вечірка під відкритим небом на площі Знань. Студенти танцювали під музику DJ Fimas та DJ Underhill, а чарівні PJ-ки заряджали всіх і вся своєю неймовірною енергетикою. Танцювали на сцені й прості студенти. Закінчилось усе це дійство неймовірно красивим святковим феєрверком, який нікого не лишив байдужим.

Лишається тільки сказати величезне дякую всім тим, хто подарував студентам це свято: Студентській раді НТУУ «КПІ», департаменту навчально-виховної роботи НТУУ «КПІ» та Центру культури та мистецтв НТУУ «КПІ». До нових свят!

Маргарита Галаченко

Дата події