Митрополит Епіфаній у КПІ

Блаженнійший Митрополит Епіфаній: "Ані потужна зброя, ані незламний дух одне без одного, поодинці, не здатні самі привести до перемоги – до успіху веде лише поєднання цих двох факторів"

Пам’ятати і шанувати

Для КПІ ім. Ігоря Сікорського початок нового 2018-2019 року є особливим: рівно 120 років тому він прийняв своїх перших студентів.

Патріарх Філарет освятив меморіальні дошки загиблим політехнікам і вручив церковні нагороди членам їх сімей (додано відео)

23 жовтня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив у Храмі Святителя Миколи Чудотворця-небесного покровителя КПІ молебень за київських політехніків, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, та освятив меморіальні дошки загиблим героям.

У НТУУ «КПІ» освячено університетську церкву

23 липня 2014 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» було освячено Храм Святителя Миколи Чудотворця – небесного покровителя університету.

Церква Марії Магдалини на Шулявці

З територією інституту (приблизно на місці теперішнього метро "Політехнічний інститут") межувала садиба оригінальної будівлі церкви Марії Магдалини із світло-жовтої київської цегли.

Підписка на Церква