У травні Народна академічна хорова капела КПІ взяла участь у міжнародному фестивалі хорової музики, який пройшов у маленькому французькому місті  Жерзат (Gerzat), що розташоване за кілька кілометрів на північ від Клермон-Феррана – столиці регіону Овернь.  Їхали майже через усю Європу автобусом. З Києва ми попрямували до Праги, де насолоджувалися архітектурою цілий день. Потім через Швейцарію, швейцарські Альпи, міста Базель та Цюрих, поїхали у напрямку Ліона, а там ще 60 кілометрів – і ми на місці.

У фестивалі брали участь також хори з Угорщини, Чехії, Франції та Гваделупи – всього шість колективів. Протягом чотирьох днів ми дали аж шість концертів. Виконували духовні твори, класику, народні пісні. Останнього дня ми, всі учасники, зведеним хором (десь 200 осіб) співали з оркестром музику до кінофільмів всесвітньо відомого італійського композитора Енніо Морріконе  та популярну, сучасну музику. Звучало вражаюче!

На зворотному шляху у нас був день у Парижі (Ейфелева вежа, Нотр-Дам де Парі, Єлисейські Поля, Лувр) і день у Відні – майже весь час у Старому місті.

Повернулися втомлені, але задоволені. Багато чудових вражень, нові знайомства з колективами з різних країн.

На завершення хочу звернутися до студентів: приходьте до нас на репетиції, співайте і подорожуйте! Репетиції відбуваються двічі на тиждень – у вівторок та четвер з 19.00 по 21.00 у Великій хімічній ауд. 4-го корпусу.

Руслан Бондар, художній керівник хорової капели