Ви є тут

Акредитаційна експертиза напряму підготовки 6.050903 «Телекомунікації»Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.08.2001 р. №978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» та Наказу Міністерства освіти і науки України від 27.05.2016 р. №1115л «Про проведення акредитаційної експертизи» експертна комісія МОН України у складі:

  • голова експертної комісії: Кувшинов Олексій Вікторович -
    заступник начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, доктор технічних наук, професор;
  • член експертної комісії: Журавський Юрій Володимирович -
    професор кафедри РЕБ та захисту інформації Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова, доктор технічних наук, старший науковий співробітник

у період з 07.06.2016 р. по 09.06.2016 р. розглянула подані матеріали та провела перевірку на місці діяльності Державного закладу «Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (далі - Інститут) щодо підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за напрямом підготовки 6.050903 «Телекомунікації».

Експертні висновки проведення акредитаційної експертизи з підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за напрямом підготовки 6.050903 «Телекомунікації» у Державному закладі «Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій