Студентський парламент

Студентський парламент КПІ ім. Ігоря Сікорського – це громадська організація, створена студентами і аспірантами КПІ ім. Ігоря Сікорського з метою консолідації здобувачів вищої освіти університету в їх навчально-науковій, інноваційній і громадській діяльності.

Зеленський відзначив розробки КПІшників

21 травня Президент України Володимир Зеленський відвідав Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" і зустрівся з молодими вченими та представниками Малої академії наук України.

Скиди для ЗСУ від київських політехніків

Студентський парламент спільно з Департаментом безпеки передали для ЗСУ на Бахмутський напрямок чергову партію скидів для дронів.

Цей проєкт реалізовується завдяки Благодійній організації «Благодійний фонд підтримки Збройних Сил України „Київський політехнік”».

Свято для дітей ВПО

Благодійний фонд Лілії Ребрик спільно зі Студентським парламентом КПІ ім. Ігоря Сікорського організували і провели в Центрі консолідації студентів новорічне свято для дітей, які через війну були змушені покинути рідні домівки.

Студенти КПІ відкривають для себе європейський освітньо-науковий простір

…Коли розпочалося повномасштабне російське вторгнення на нашу землю, стійкість до викликів проявили і академічне, й наше студентське середовище. Ба більше: в лютому-березні 2022 року студенти – учасники волонтерського руху КПІ взялися за нові корисні справи.

Перший проєкт Студентського парламенту

Студенти КПІ заснували Студентський парламент, що є новою формою прояву студентського самоврядування.

Представники новоствореної організації під час зустрічі з університетською адміністрацією обговорили міжнародні програми й проєкти, в яких парламент може взяти участь.

Підписка на Студентський парламент