Ви є тут

У новий рік з новими ялинками


2009.12. Перед першим корпусом висадили молоденькі ялинки

На початку грудня центральна алея перед головним корпусом набула оновленого вигляду. Тут висадили молоденькі ялинки, які гарно вписалися в ландшафт і гармонійно поєднуються зі старими деревами. Ялинки привезли з садового центру “Деметра”, що знаходиться у с.Щасливе Бориспільського району. Працівники господарського відділу підготували для посадки відповідні ями (1х1х0,7 м), внесли поживну суміш, дбайливо пригорнули коріння, установили розтяжки.

Рослини, що справили новосілля, – це ялина біла, або сиза, або Канадська (саме звідти понад три століття тому вона потрапила в Європу). Колір хвої у неї трохи світліший, ніж у ялини звичайної, а кора попелясто-сіра. У дикій природі це дерево виростає до 20-30 м. Крона густа, конусоподібна. Гілки молодих рослин направлені косо вгору, а у старих – опущені. Цікаво, що запах її розтертих хвоїнок нагадує аромат чорної смородини. До грунтів ялина біла невибаглива, зимостійка і досить засуховитривала. Живе кілька сот років.

Тож пройдуть роки, а деревами, посадженими нині, милуватимуться наші нащадки. І так само пишатимуться і прикрашатимуть КПІ, як нині пишаємося й прикрашаємо його ми.

Р.В.Бригинець, начальник адміністративно-господарського управління

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій