Ви є тут

Міжнародна науково-технічна конференція "Гіротехнології, навігація, управління рухом..." 2009


2009.04.23-24 Конференція «Гіротехнології, навігація, управління рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки»

23-24 квітня 2009 року на базі НТУУ “КПІ” пройшла VII Міжнародна науково-технічна конференція «Гіротехнології, навігація, управління рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки», організована ФАКС (декан – проф. О.В. Збруцький).

У роботі чотирьох секцій конференції взяли участь 173 учасники, у тому числі 4 – з Польщі, 5 – з Росії. Серед українських учасників 8 з Національного авіаційного університету ім. М.Е.Жуковського, м. Харків; 10 з Національного авіаційного університету, м. Київ; 5 учасників з КП ЦКБ «Арсенал», м. Київ, а також представники багатьох інших організацій.

Загальний науковий рівень доповідей та презентацій був достатньо високим. Особливо потрібно відмітити пленарну доповідь М.І. Кробки (Росія), Ю.А. Літмановича, А.А. Столбова (Росія), О.В. Збруцького, А.П. Ганжі (Україна), стендову презентацію Ю.І. Бондаря (Україна).

Ці доповіді викликали наукову зацікавленість та жваву дискусію.

Усі пленарні доповіді і стендові презентації широко ілюструвались графічним матеріалом, який проектувався на екран, а також був представлений у роздрукованому вигляді на спеціальних стендах, де кожний учасник міг докладно ознайомитися з ним і мати можливість дискусії з автором.

У роботі конференції взяли участь 36 магістрів ФАКС. Рівень їх стендових презентацій був достатньо науковим, і, окрім того, вони отримали досвід участі в конференціях такого масштабу.

Інф. “КП”

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій