16 квітня в ЦКМ НТУУ «КПІ» відбулося чергове свято краси. 21 конкурсантка-представниця факультетів та інститутів Київської політехніки змагалась за титул Королеви. Пікантності ситуації надавало те, що цьогорічний конкурс – десятий, ювілейний. Тож до святкування та оцінювання красунь запрошено безліч гостей – представників Міністерства молоді та спорту і Солом'янської РДА, проректора КНУ ім.Т.Шевченка В.П.Шевченка, представників мистецької еліти Києва та всеукраїнських студентських організацій; очолював журі, як і завжди, проректор КПІ з навчально-педагогічної роботи Г.Б.Варламов.

Ювілейний конкурс «Королева КПІ» ставив перед організаторами складне завдання, адже мав бути особливим, незвичайним і запам'ятатися як глядачам, так і конкурсанткам. І слід відзначити, що команда Студентської ради та Центру культури і мистецтв справилася з цим завданням на відмінно!

Перше дефіле конкурсанток – у костюмах чотирьох стихій: яскраво-гарячий Вогонь, нестримно хвилююча Вода, ніжне і ласкаве Повітря, пишна і велична Земля.

kpi images

Наступний конкурс мав розповісти глядачам, яким уявляють та з чим асоціюють дівчата хлопців: спочатку хвилинний відеоролик, а потім – коротенький виступ дівчини. Для Оксани Чмиленко (ФІОТ) Справжній Чоловік гарячий і терпкий, немов кава, для Ірини Василенко (ФМФ) він неможливий без краватки, Ірина Скіба (ММІФ) жартома нагадала про шкарпетки. Дорогий сувенір нагадує про коханого Катерині Ліманській (ЗФ), а Віті Гончарук (ПБФ) – боксерська груша. Для Юлії Горбатюк (ФЕА) хлопець – літак, що рухається назустріч сонцю, а для Марії Стьопіної (ФТІ) велике значення має аромат Його парфумів. Ну який хлопець без інструментів – про дриль згадала Анастасія Заброда (ФБТ), про годинник Альона Солоніна (ФПМ). Справжнього джигіта в гострій приправі побачила Анастасія Семенко (ФЕЛ) і станцювала лезгінку; солодким шоколадом виявився Він для Євгенії Лаєвської (ФММ). На роликові ковзани стала Лілія Шкурко (ММІ), тему машинок продовжила Аліса Коржова (ВПІ). Баскетбольний м'яч міцно тримала в руках Каріна Чвиж (ФАКС), створити свій ідеал з поліна запропонувала Галина Саєнко (ФСП), зі шкіряним ременем порівняла хлопця Катерина Щебльова (ІХФ). Чоловік, надійний як хороша пральна машина, має бути для Марини Іщенко (ІТС), як місткий холодильник – для Катерини Струкової (ХТФ); немов Попелюшку за черевиком шукала свого хлопця Анна Циркаль (ФЛ); Крістіна Рижикова (ІФФ) порівняла Його зі зброєю, а Вероніка Соловйова (РТФ) збила з ніг ароматом Axe-defect.

Конкурс купальників цього разу був дещо видозмінений – дівчата дефілювали в костюмах зайчиків. Танцювальний конкурс зачарував пластикою іспанського танцю. Між цими двома конкурсами спеціально до відзначення десятиріччя конкурсу за участю учасників команди КВН НТУУ «КПІ» та конкурсанток була поставлена маленька сценка.

Наступне випробування для дівчаток – інтелектуальний конкурс. Цього року він теж був дещо незвичним: питання з фольклору Гаваїв, історії КПІ та музична вікторина визначили першу чарівну переможницю – Лілію Шкурко (ММІ). На черзі – вихід у вечірніх сукнях – актова зала ЦКМ НТУУ «КПІ», здається, й живе в очікуванні такого щорічного буяння краси. Глядачі зачаровані, а поважне журі пішло сперечатися щодо присудження інших номінацій. У цей час публіку розважали співаки, вокальні та танцювальні колективи, а також вже згадана команда КВН «Виктор Фёдорович». Перед нагородженням на сцені з'явився торт до десятиріччя конкурсу, і всі конкурсантки задмухували свічки на ньому.

І почалася найурочистіша частина. Королевою танцю стала Анастасія Семенко (ФЕЛ), Перлина факультету – Аліса Коржова (ВПІ), Міс Кмітливість – Лілія Шкурко (ММІ), Міс Романтичність – Марина Іщенко (ІТС), Міс Оригінальність – Анастасія Заброда (ФБТ), Міс Чарівність – Анна Циркаль (ФЛ), Міс Артистичність – Ірина Скіба (ММІФ), Міс Інтернет – Вероніка Соловйова (РТФ), Міс Глядацьких симпатій – Євгенія Лаєвська (ФММ). Сертифікат на професійну фотозйомку отримала Катерина Струкова (ХТФ). А звання Королеви КПІ отримала Марія Стьопіна (ФТІ). Ця чарівна дівчина – тепер до наступної Королеви буде обличчям КПІ, а ми матимемо можливість милуватися нею увесь рік.

Дата події