Енергія пісні [концерт авторської пісні із серії «Пушкінські вечори»]

Як перетворити звичайну аудиторію на концертний зал? Трішки фантазії, тканини для завіси, ліхтарів, направлених на сцену, і звичайно апаратура ... Світло в аудиторії вимикається, і звучить чарівний звук гітари і голос. Різноманітні історії кохання, філософські балади, людські долі ... Все це лунало 12 лютого у 22 корпусі ІЕЕ в аудиторії 710, де уже втретє відбувся двогодинний концерт авторської пісні із серії «Пушкінські вечори», у якому взяли участь студенти – учасники ІІІ фестивалю авторської пісні нашого університету та гості – відомі київські барди: Аркадій Голубицький, Володимир Семенов, Інна Труфанова, Володимир Новіков, Микола Чернявський, Сергій Мороз та Ігор Якубовський.

Це була зустріч на сцені двох поколінь – студентів, які роблять перші кроки на пісенному шляху, та корифеїв бардівського руху, які служать пісенній музі вже кілька десятиліть, починаючи з часів відомого в СРСР київського Клубу авторської пісні «Арсенал». Творчий досвід, душевну доброту, мудрість вони передають студентам, починаючим авторам. Але й нашим студентам було з чим вийти на сцену. Кирило Бажин (ТЕФ), Антон Аврамчук (ММІ), Катерина Карпушкіна (ВПІ), Георгій Торяник та Вадим Заборовський (ХТФ) недавно повернулися з фестивалю авторської пісні молоді та студентів «Плеяда» із Запоріжжя, де клуб авторської пісні НТУУ «КПІ» ЕХО (Енергія художнього образу) був відзначений дипломом.

До речі, галереяклуб ЕХО проводить не тільки концерти. Два рази на місяць, у першу і третю п'ятницю, з 16 години в аудиторії 704а корпусу 22 відбуваються камерні вечори пісні та поезії, екскурсії-лекції для студентів та викладачів по виставці «Барвиста палітра». Отже, шанувальники пісні, поезії, образотворчого мистецтва, заходьте!

Володимир Пушкін, керівник клубу ЕХО