Генії і таланти [Фестиваль творчості студентів університетів Києва]

Саме таку назву мав міський Фестиваль творчості, на якому студенти КПІ зайняли високі призові місця і вкотре продемонстрували свою мистецьку обдарованість і багатогранність талантів.

Вісім провідних університетів Києва – КНУБА (архітектурний), НТУ (транспортний), КНЕУ (економічний), КНУ технології і дизайну, КНЛУ (лінгвістичний), НАУ (авіаційний), НПУ ім. Драгоманова та НТУУ “КПІ” представили твори талановитих юнаків і дівчат і найкращі колективи.

Згідно з умовами конкурсу, кожен університет представив по одному кращому малюнку, вокальному номеру, танцю і по одній театральній виставі. Відбулося три тури, два півфінали і фінал. Суперники виявилися сильними, але КПІ вийшов у переможці.

Переможцем у номінації “Художник” стала Катерина Карпушкіна, студентка 5-го курсу ВПІ НТУУ “КПІ” , твори якої журі визнало найкращими – філософськими і “рівними VІ курсу Художньої академії” (“Ангел часу”, “Богиня розмаїття”).

Яскравим був виступ нашого музичного гурту “Експансія” за участю Георгія Торяника і Вадима Заборовського: чудовий вокал, гра на гітарі, глибокий зміст пісень та красивий стиль поведінки на сцені. У фіналі вони виконали пісню, присвячену всім жінкам, коханим...

Зала і, особливо, журі були зворушені. Нагорода була за нами.

Ерудованість, спритність мислення і одночасно скромність і толерантність показала на конкурсі наша група “Вікторина”: Анастасія Добросинець, Олег Кошик, Володимир Дідусик, які також стали переможцями.

На жаль, “Танець” від КПІ і “Вистава” не справили враження на журі. Хоча була відзначена акторська гра Ніни Поважної, яка грала роль “Мухи” у нещодавно створеному театрі-студії гуртожитку №8.

Великою підтримкою для наших конкурсантів була присутність у залі соціальних педагогів, які після своєї безпосередньої роботи були з ними на конкурсі часто до 11 вечора.

Які ж враження самих студентів від конкурсу?

Завдяки цьому конкурсу я насправді зрозуміла, що таке патріотизм і любов до свого інституту... Конкурс не був для мене змаганням між людьми, це була реальна боротьба за перемогу мого КПІ. Це велика честь для мене...”, – так відповіла Катерина Карпушкіна, яка після завершення конкурсу виконала під гітару свою власну пісню, з якою дебютувала на мистецькому конкурсі “Таланти КПІ-2008”.

Залишається додати, що міський Фестиваль творчості студентів було організовано Благодійним фондом Сергія Герасюти.

Станіслав Тимченко, доцент кафедри філософії