Запрошення до співпраці [делегація з Республіки Сингапур]

14 листопада 2008 р. НТУУ «КПІ» відвідала делегація з Республіки Сингапур у складі фахівців Агенції з питань науки, технології та досліджень (A-СТАР) та Наньянського технологічного університету на чолі з заступником виконавчого директора А-СТАР паном Тімоті Себастіан (Timothy Sebastian).

Метою візиту сінгапурської делегації було напрацювання та розвиток контактів з НТУУ «КПІ», а також пошук можливих видів співробітництва.

Під час зустрічі гості були ознайомлені зі структурою, напрямками підготовки фахівців та наукових досліджень в НТУУ «КПІ», а також роботою Наукового парку «Київська політехніка».

У свою чергу сингапурська делегація презентувала навчальні програми А-СТАР, у тому числі провідну програму для іноземних студентів. Зазначена програма передбачає отримання молодими дослідниками річної стипендії, а також забезпечення всіх умов для проведення наукової та дослідницької діяльності в найсучасніших лабораторіях Сbнгапуру.

Конкретні пропозиції сингапурської сторони викладені в листі пана Т.Себастіана, який було отримано НТУУ «КПІ» за результатами візиту:

«Шановні колеги!

Від імені делегації Сингапуру, мені хотілося б подякувати за те, що Ви знайшли час для нашої зустрічі 14 листопада 2008 року. Нам було надзвичайно приємно познайомитися з Вами та співробітниками університету .

Ми маємо величезне бажання встановити тісні зв'язки з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» з метою подальшого співробітництва, здійснення спільних науково-дослідницьких проектів, програм підготовки науковців та програм обміну студентами і викладачами. Крім того, ми пропонуємо співробітникам факультетів відвідати наш веб-сайт та безпосередньо зв'язатися з тими науковими керівниками, у співпраці з якими вони зацікавлені. Всю необхідну інформацію Ви можете знайти на таких веб-сайтах:

  • Агенція з питань науки, технології та досліджень – www.a-star.edu.sg
  • Наньянський технологічний університет – www.ntu.edu.sg
  • Національний університет Сінгапуру – www.nus.edu.sg

Ми сподіваємося, що це стане початком успішного партнерства для обох сторін, результатом якого буде створення нових ідей та відкриття талантів.

З повагою,

Тімоті Себастіан, заступник виконавчого директора А-СТАР ».

За матеріалами відділу
зовнішньоекономічної діяльності