Конкурс «Від ідеї до моделі»

23 жовтня інноваційна група “Лабораторія ідей” відкрила ІІІ студентський конкурс “Від ідеї до моделі”. Конкурс проходить у рамках українсько-шведського проекту “UBDC” (Business Development Centres at Ukrainian Universities. A project between Ukraine and Sweden) за підтримки НТУУ “КПІ”, Наукового парку “Київська політехніка”, Центру трансферу технологій та менеджменту знань та шведських партнерів – Університету “Mаlardalen University”, Наукового парку “Munktell Science Park” та агентства “SIDA”. Конкурс проводиться для підтримки та сприяння розвитку інноваційних студентських проектів. До участі в конкурсі допускаються всі студенти НТУУ “КПІ”, ідеї яких мають технічну, економічну, соціальну, екологічну новизну.

На урочистому відкритті конкурсу були присутні Mikael Johnsson та Erik Hennerdal (Науковий парк “Munktell Science Park”), Ігор Катерняк (український координатор проекту “UBDC”) та Леся Васюник (бізнес-консультант проекту).

Присутні прослухали бізнес-тренінг, який провели шведські колеги, поспілкувались з активом “Лабораторії ідей” – студентами, які поділилися своїми враженнями від Всеукраїнської бізнес-гри “Вулик-2008”, поїздок на Національний форум “Вулик – Інновації в системі культурних цінностей” (м. Тернопіль) та творчих змагань “Вибух креативу” (м. Львів). Переможець минулорічного Конкурсу ідей студент ФЕЛ Владислав Цигода розповів про свої досягнення, враження від навчальної поїздки “Innovation week” до Швеції. До речі, цього року Влад зайняв 3-тє місце в Київському міському конкурсі бізнес-планів.

Запрошуємо всіх студентів взяти участь у конкурсі “Від ідеї до моделі” та бажаємо перемоги! Учасники конкурсу мають можливість отримати інформаційно-консалтингову допомогу з питань патентування інноваційних ідей, консультації зарубіжних та українських фахівців з бізнес-планування, сприяння в проведенні маркетингових досліджень, взяти участь у бізнес-тренінгах.

З інформацією про умови конкурсу можна ознайомитись на сайті Наукового товариства студентів та аспірантів

Каріна Жуйкова, керівник інноваційної групи “Лабораторія ідей”