Відкриття вулиці Політехнічної

1 жовтня вул. Політехнічна «гуділа»: на шалених швидкостях літали туди-сюди ролери, веселими закликами підтримували вболівальники гравців міні-футболу і соксу, потрапляли «в дамки» учасники гіпершашок, на асфальті малювали кольоровою крейдою, а понад усім цим високо в небо здіймався воланчик бадмінтону – Політехнічна святкувала своє відкриття.

Урочиста частина відбулась на імпровізованому майданчику між 14 і 15 корпусами. Що й казати, молоді прийшло багато, однак через довгу затримку урочистостей частина студентів, не дочекавшись, повернулася до своїх змагань-відпочинку. Святкування розпочав привітальним словом проректор з навчально-виховної роботи Г.Б.Варламов. Він розповів, що автором та ініціатором проекту оновлення вул. Політехнічної є ректор НТУУ «КПІ» М.З.Згуровський. Проректор висловив щире побажання, аби Політехнічна стала місцем для активного культурного, спортивного і духовного відпочинку студентів.

Найпочеснішою частиною відкриття стало розрізання символічної червоної стрічки. Цю почесну місію здійснили проректор Г.Б.Варламов та голова профспілкового комітету студентів В.Ю.Миронов. Геннадій Борисович запропонував усім бажаючим взяти собі на пам’ять шматочок стрічки. Думаю, він сам не очікував, що така велика кількість студентів захоче отримати цей сувенір. Усього «по руках» розійшлося близько 5 метрів стрічки.

Подальша частина урочистого відкриття – нагородження переможців спортивних змагань та конкурсів, яку провела Олена Шаповалова, представник департаменту навчально-виховної роботи. У конкурсі соціальних плакатів перемогу здобула команда ФАКСу, друге місце – ЗФ, третє – ММІ. У гіпершашках особливо відзначились студенти ІФФ, друге місце посіли представники ЗФ, третє – збірна ФЕЛ та ММІ. У конкурсі малюнка на асфальті «Впливай на світ» перемогла Людмила Стешин, друге місце у Дмитра Філімонова, третє – за Михайлом Дриголою та Олександром Лопатнюком. У грі сокс перемогла команда ФТІ, друге місце посіли представники ФПМ, третє місце – за ЗФ. Міні-футбол об’єднав студентів, перше місце здобула команда третього гуртожитку, друге – за гуртожитком №1, третє – команда ФСП. Грамотами були відзначені ролери, які й усю церемонію не змогли спокійно вистояти, шмигляючи туди-сюди. Це Володимир Луданий, Дмитро Харитонов, Антон Романюк, Олександр Чумак, Расим Ситманбетов, Тарас Кобилянський, Тарас Корнійчук.

А наостанок до мікрофона було запрошено працівника ЦКМ КПІ Марію Вовчук, яка виконала власні пісні.

До організації урочистого відкриття вулиці Політехнічної були причетні і, власне, створили ту радісну атмосферу свята представники Студентської ради, профспілкового комітету і студмістечка – саме вони видавали спортивний інвентар, пояснювали правила і судили змагання.

У той день на вул. Політехнічній сконцентрувався потужний заряд позитивної енергії, тож хай випромінює вона його і залишається однією з улюблених місцин не лише навчання, а й студентського відпочинку.

Валерія Добривечір