Ви є тут

На заняття – в інститут НАН України


2008.03-06. Заняття з дисципліни “Перспективні технології та обладнання для зварювання”  в інституті НАН України

У період з березня по червень відповідно до угоди про співпрацю між Інститутом електрозварювання імені Є.О.Патона НАН України та зварювального факультету НТУУ “КПІ” для студентів 5-го курсу ЗФ (гр. ЗА-80, ЗА-81, ЗА-82, ЗМ-12М) співробітники ІЕЗ раз на тиждень проводили заняття з дисципліни “Перспективні технології та обладнання для зварювання”. Кожне заняття складалося з лекції (2 академічні години) і демонстраційного заняття (1 академічна година) та проходило в Інституті електрозварювання.

Теми лекцій охоплювали всі перспективні технології електрозварювання: зварювання і різання під водою (д.т.н. С.Ю.Максимов), зварювання біологічних тканин (к.т.н. А.Г.Дубко), лазерну техніку та технологію (к.т.н. В.Д.Шелягін), зварювальні плазмові технології та устаткування (чл.-кор. НАН України, д.т.н. І.В.Крівцун), зварювання пластмас (д.т.н. М.П.Нестеренко), зварювання тертям (к.т.н. І.В.Зяхор), електронно-променеве зварювання (д.т.н. В.М. Нестеренков), електрошлакове зварювання (к.т.н. І.І.Личко), контроль якості зварних з’єднань (к.т.н. Ю.К.Бондаренко). Останнє заняття, присвячене зварювальному виробництву та ринку зварювальної техніки в сучасній економіці, провели зав. відділом к.т.н. В.М.Бернадський і к.е.н. О.К.Маковецька.

Перебуваючи в Інституті електрозварювання, слухаючи лекції провідних фахівців у різноманітних галузях зварювання, студенти мали можливість отримати поглиблені та найсучасніші знання за своїм фахом, ознайомитись з сучасною технікою і технологією, новітніми науковими розробками. Безумовно, така форма навчання сприяє підготовці висококваліфікованих фахівців-зварювальників.

Інф. “КП”, Фото О.Смагіна

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій