Ви є тут

Робота шукає студентів. Ярмарок вакансій 2008


2008.03.16 ярмарок вакансій для студентів та випускників КПІ

16 березня у 18-му корпусі вдруге пройшов ярмарок вакансій для студентів та випускників КПІ, організований Студентським центром праці НТУУ “КПІ” “Ініціатива” за підтримки компаній Ukraine HI-TECH initiative, Hewlett-Packard та інтернет-ресурсу connect.com.ua.

Роботу студентам пропонували “Інфопульс Україна”, ЦКБ “Арсенал”, група компаній АЛЛО, ЗАТ “Українські радіосистеми”, компанії “Евросеть”, “ЮГ-контракт”, Procter&Gamble, Hilti, Quadrox, “Кока-Кола Беверіджез Україна Лімітед”, інтернет-провайдер “Воля”, банк “Надра”, оператор мобільного зв’язку Life та інші.

В основному роботодавці шукали IT-спеціалістів. Також були представлені вакансії для тих, хто б досліджував ринок і просував продукт компанії на ринку, тобто у відділах продажу, маркетингу, фінансів, постачання тощо. Базові вимоги до потенційних працівників: повна або незакінчена вища освіта, знання англійської мови, хороші комунікативні навички, бажання працювати та вчитися під час роботи.

Деякі фірми пропонували роботу для студентів, яку можна поєднувати з навчанням у вузі (в основному робота продавця-консультанта). Пропонувалися також стажерські програми: випускник вузу 2 роки працює в компанії та проходить різноманітні освітні курси, потім складає відповідні іспити й отримує постійну роботу.

Роботодавці зазначали, що вони зацікавлені у студентах КПІ, оскільки співвідношення ціна/якість робочої сили тут одне з найкращих. Студенти ж шукають престижну роботу, яка б забезпечувала відповідний рівень життя та давала б можливість будувати кар’єру.

Автор: Інф. “КП”

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій