Ви є тут

Візит делегації Чиказького університету 27-28 березня 2008 року в КПІ


США, Чікаго, Університет Чікаго

Делегація Університету м.Чикаго (США) у складі д-ра Майкла Польськи – президента компанії Invenergy LLC, проф. Скотта Мідоу – професора Школи бізнесу Чиказького університету, пані Роуз Мартінеллі – помічника декана з питань набору студентів та пані Пенки Бергман – помічника директора з питань випускників 27-28 березня відвідала НТУУ «КПІ».

Гості ознайомилися з історією та сьогоденням Київської політехніки, мали зустріч з деканом ФЕА проф. О.С. Яндульським, на якій обговорювалися навчальні плани. Декан ФММ проф. О.А.Гавриш провів для них презентацію, де йшлося про підготовку фахівців з подвійними дипломами: менеджер та фахівець з технічних спеціальностей. Члени делегації відвідали ТЕФ, де їх зустрів декан факультету проф. Є.М.Письменний і поінформував, зокрема, про новації в навчальному процесі та співпрацю з вітчизняними енергогенеруючими компаніями.

Гості також мали зустріч зі студентами та співробітниками університету в залі засідань Вченої ради. Відкриваючи її, проректор з міжнародних зв’язків проф. С.І.Сидоренко наголосив, що вітчизняні навчальні заклади, і КПІ зокрема, відчувають гостру нестачу фахівців нової формації, «здатних працювати на міждисциплінарному стику»: досконало знати інженерні розробки та вміти грамотно діяти в інноваційному полі, тобто втілювати ті розробки в життя і реалізовувати їх на міжнародних ринках. Співпраця НТУУ «КПІ» та Чиказького університету, за словами проректора, сприятиме створенню в КПІ середовища, яке стимулюватиме студентів – майбутніх організаторів виробництва, підприємців – для виведення продукції на ринок.

Майкл Польськи – випускник ТЕФ 1976 р., нині власник успішної міжнародної компанії, що працює в галузі вітроенергетики, у своєму виступі подякував КПІ за набуті тут базові знання, які в майбутньому дозволили йому (поряд з економічною освітою, отриманою в США) успішно та гнучко вести власний бізнес. Він запросив політехніків на навчання у Вищій школі бізнесу Чиказького університету та пообіцяв сприяти їх становленню через стипендіальні програми. Роуз Мартінеллі поінформувала про умови прийому та навчання в Школі бізнесу, а проф. Скотт Мідоу – про програми та напрями підготовки МВА.

З членами делегації також зустрівся ректор НТУУ «КПІ» М.З.Згуровський. При обговоренні підсумків візиту було означено напрями майбутньої співпраці.

Автор: Інф. «КП»

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій