Турнір з кендо 2007

13-14 жовтня 2007 р. у Києві відбувся Другий турнір з кендо на Кубок Посла Японії в Україні.

У турнірі взяли участь близько п’ятдесятьох кендоїстів з таких міст України, як: Київа, Львова, Донецька, Мукачевого, Миколаїва, Севастополя, Харкова. Також були присутні і брали участь у семінарі гості з Мінська.

У програмі турніру були заплановані і проведені змагання в індивідуальному і командному заліках.

Індивідуальна першість проводилася за схемою “на виліт”.

У командному заліку брали участь шість команд-представників міст, які були розділені на дві групи по три команди в кожній. Були представлені команди: Донецьк, Київ А, Київ Б, Львів, Мукачеве, Харків.

Результати турніру:

Індивідуальний залік:

I місце – Антошечкін Дмитро (Харків);

II місце – Куц Євгеній (Харків);

III місце – Тришин Олег (Донецьк).

Командний залік:

I місце – Донецьк;

II місце – Харків;

III місце – Київ.

Суддями двобоїв виступали співробітники Департаменту поліції Японії – Накано Юсуке (3-й дан), Дій Кэйичи (2-й дан), Сугимото Норичика (2-й дан).

Головний суддя – Консул Японії в Україні – Йошино Сейчиро (4-й дан кендо).

За останній рік рівень кендо в Україні істотно виріс як у кількісному, так і в якісному показниках. Звичайно, про по-справжньому якісний кендо поки ще рано говорити. Однак є всі перспективи і ресурси для розвитку й підвищення його рівня. А головне те, що є серйозна підтримка на рівні Посольства Японії.

Тому вже сьогодні Київська федерація кендо працює над тим, щоб у наступному році запросити в Україну майстрів та інструкторів кендо більш високого рівня.

Сподіваємося, що наступного року ми зможемо організувати вже відкритий турнір, у якому візьмуть участь не тільки українські кендоїсти, але й представники інших країн.

Микола Ярощук, Київська федерація кендо

Nov 12, 2007 || Автор: