Ви є тут

Науково-технічна конференція “Друкарство молоде – 2007”


Таланти КПІ 2012/2. Левко Люсьєна | Пластилін / ІІІ місце у номінації "Графіка"

Наприкінці квітня вже всьоме пройшла науково-технічна конференція студентів і аспірантів Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ “КПІ” “Друкарство молоде”. У ній взяли участь студенти, аспіранти, учні училищ, молоді науковці з України, Польщі, Росії та Білорусі.

Підготовка до першого форуму цієї конференції розпочалася у 2000 році, а власне конференція відбулася у квітні 2001 року. На той час ВПІ ще був факультетом. У 2003 р. “Друкарство молоде” набуло статусу міжнародної конференції і розширило кількість учасників з 40 у 2001 р. до 153 у 2007 р.

Цього року на конференції було представлено 160 доповідей студентів, магістрантів, аспірантів, молодих науковців поліграфічної галузі за секціями: “Технологія поліграфічного виробництва”, “Устаткування”, “Поліграфічні матеріали”, “Економіка та організація видавничої справи”, “Книгознавство”, “Видавнича справа”, “Історія друкарства” та “Дизайн, моделювання, оформлення видань та пакування”.

Директор Видавничо-поліграфічного інституту П.О. Киричок привітав учасників конференції – з УАД, ВПІ НТУУ “КПІ”, Інститу вищої освіти Академії педагогічних наук України, Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, Інститут папірництва і поліграфії Лодзької політехніки (Польща), Інституту поліграфії Варшавської політехніки (Польща), Львівської національної бібліотеки ім. В.Стефаника НАН України, Національного університету “Львівська політехніка”, Омського державного технічного університету, Північно-західного інституту поліграфії Санкт-Петербурзького державного університету технології і дизайну, Харківського національного університету радіоелектроніки, Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

Під час конференції відбулося вручення грамот і дипломів учасникам конференції за кращі наукові розробки, відзначено переможців конкурсу наукових робіт за тематикою “Друкарство” та “Упаковка”.

Науково-технічна конференція “Друкарство молоде” за своїм змістом і формою подання матеріалів стала своєрідним звітом перед широкою поліграфічною громадськістю про досягнення наукових шкіл, які засновано в навчальних закладах.

Jun 8, 2007 || Автор: Майя Заховайко

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій