10 листопада 2006 року в Українсько-японському центрі НТУУ “КПІ” пройшла перша щорічна конференція випускників Української школи політичних студій, яка була відкрита рік тому у співпраці з Радою Європи і має на меті формування нової генерації політиків, державних службовців, лідерів громадянського суспільства.

Відкрив засідання директор Української школи політичних студій, голова ради Лабораторії законодавчих ініціатив Ігор Когут. Учасників привітали Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні пан Муцуо Мабучі та директор Українсько-японського центру НТУУ “КПІ” ” начальник Управління міжнародних зв’язків проф. Б.А.Циганок.

Потім Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні пан Муцуо Мабучі виступив з лекцією на тему «Звернення до української молоді» (історія японського економічного успіху та її ключ, який може бути використаний сучасною Україною)”. Генеральний директор компанії «ТОЙОТА УКРАЇНА» Ацуя Кондо прочитав лекцію про досвід японського менеджменту «Людина, підприємець, підприємство».

Дата події