Краса + спорт

Красива, загартована, витончена, спортивна, витривала, жіночна... Такі різні епітети, та всі вони описують одну з найкращих студенток ФФВС Мар’єнкову Ганну. До Дня працівника фізичної культури й спорту ця третьокурсниця КПІ отримала нагороду від Солом’янської держадміністрації “За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту”.

Також уже другий рік поспіль на Дні першокурсника вона представляє ФФВС серед кращих студентів Політехніки в урочистій ході на площі Знань.

Спеціальність Ані на ФФВС – “Фізичне виховання”. На третьому курсі вона вже стала майстром спорту з поліатлону та кандидатом в майстри спорту з тріатлону. Чим відрізняються ці види спорту? В поліатлоні спортсмен має влучно стріляти з пневматичної зброї, бігти певну дистанцію, а потім ще й пливти (відстань залежить від віку спортсмена). Після подолання всіх цих етапів, нараховуються очки й визначається переможець. А от у класичному тріатлоні замість стрільби спортсмен долає відстань на велосипеді. Цей вид спорту вимагає колосальних енергозатрат та вміння розрахувати сили. Ось таким дещо екстремальним видам спорту присвячує Аня весь свій час, адже щоб бути у формі, потрібні постійні тренування.

На відкритому чемпіонаті України з поліатлону, що проходив цього року в Ялті, Ганна стала чемпіонкою, виконавши норматив майстра спорту. Це неабиякий успіх. Та вона на цьому не зупиняється і планує в найближчому майбутньому стати майстром спорту міжнародного класу. Дівчина також бере участь у різноманітних змаганнях, представляючи КПІ на столичній першості серед вузів. Довелося їй побувати й на чемпіонаті Європи з тріатлону в Угорщині (м.Тісевариш). Аня відзначає, що за кордоном цьому виду спорту приділяється значно більше уваги як з боку держави, так і з боку вболівальників. На жаль, в Україні поки що мало хто розрізняє поліатлон та тріатлон.

Аня зізналась, що якихось забобон перед змаганнями не має, лише не підпускає нікого до свого велосипеда перед стартом (щоб від рук не відбився). Звичайно, як у більшості людей, які чогось досягли, але прагнуть більшого, в неї практично немає вільного часу, проте ця красива дівчина намагається скрізь встигнути. На першому курсі вона спробувала себе на конкурсі краси – “Королеві КПІ – 2005”. Ганна отримала титул “Міс Образ”. Потрібно сказати, що вона має ефектний вигляд у спортивній формі, але у вечірній сукні – Аня була просто неперевершена!

Хочеться побажати цій спортсменці-красуні легких доріг та здійснення всіх бажань, адже вона того варта.

Nov 14, 2006 || Автор: Майя Заховайко