Результати другої весняної атестації 2005/2006 н.р.

Після тривалих травневих свят відбулася друга атестація поточного навчального семестру, за результатами якої можна зробити певний прогноз найближчої сесії.

Одразу можна сказати, що ситуація зі ставленням студентів до навчального процесу змінилася на краще. Якщо за результатами першої атестації серед студентів І-IV курсів неатестовано з трьох і більше дисциплін 3869 осіб (19,5%), то після другої атестації таких студентів стало 3004 (15,2 %). Кількість студентів, які за результатами обох атестацій неатестовані щонайменше з трьох дисциплін, порівняно з минулим роком зменшилася з 1709 до 1087 осіб, тобто більше ніж на третину.

Варто відзначити, що кількість студентів, атестованих з усіх дисциплін, зросла з 42,2 % у першу атестацію до 48 % у другу.

На діаграмах наведено розподіл “проблемних” студентів по факультетах та інститутах. Майже в усіх підрозділах, крім ММІФ, ФС і ФАКС спостерігається зниження кількості таких студентів порівняно з весняним семестром минулого навчального року. При цьому найбільших успіхів за цим показником досягли ФПМ, ФМФ, ФТІ, ІТС, ФЕА, ФММ та ФІОТ.

Сподіватимемось, що така позитивна тенденція залишиться і надалі, а всім студентам зичимо успішної сесії і приємного літнього відпочинку.

Jun 19, 2006 || Автор: Відділ навчально-виховної роботи