Ви є тут

Візит заступника міністра освіти Великобританії в КПІ


2006.04.21 Візит заступника міністра освіти Великобританії в КПІ

21 квітня НТУУ “КПІ” відвідав заступник міністра освіти Великобританії Ендрі Катер та особи, що його супроводжували.

Гостя ознайомили з історією та сьогоденням університету, він відвідав ДПМ, НТБ, ЦКМ, оглянув алею видатних людей, взяв участь у переговорах з керівництвом університету, що проходили на території ІІТО.

Перший проректор НТУУ “КПІ” проф. Ю.І.Якименко поінформував гостей про створення української науково-освітньої інформаційної мережі, що об’єднує ряд університетів та інститутів з усіх регіонів і забезпечує доступ до інформаційних ресурсів, необхідних для розвитку країни. Їх ознайомили зі структурою та характеристиками мережі УРАН, її можливостями щодо забезпечення доступу до електронних бібліотек та організації дистанційного навчання. Заступник директора ІІТО проф. В.М.Валуйський розповів присутнім про створення і діяльність ІІТО, його здобутки та можливості.

У розмові було наголошено, що Британська Рада розпочинала свою роботу в Україні саме на території нашого університету, в приміщенні, де відбувалася зустріч. Заступника міністра також поінформували про візит до НТУУ “КПІ” Його Королівської Високості Принца Англії Майкла Кентського. Гість розповів про систему освіти Великобританії та напрями, якими він особисто опікується.

На закінчення зустрічі гостям було передано пропозиції НТУУ “КПІ” щодо можливих варіантів співпраці з вищими навчальними закладами Великої Британії й Північної Ірландії

May 17, 2006 || Автор: Інф. “КП”

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій