11 квітня в ЦКМ НТУУ “КПІ” пройшов півфінал XVII сезону Ліги КВК. За три путівки до фіналу боролося 5 команд, які глядачі (їх, до речі, було дуже багато) вже добре знають. Це “Пластилінова ворона” (ФАКС), “ПРАВОкація” (ФП), “Не питання!” (ФММ), “Друга зміна” (ФІОТ) та чинні чемпіони КВК нашого університету “Андріївський спуск” (МУФ).

Незмінний ведучий цього дійства Анатолій Хомутянський поздоровив всіх присутніх з приходом справжньої весни, представив журі та оголосив перший конкурс. Традиційна “Візитка” була

досить жвавою й насиченою. Команди обігравали найактуальніші теми капеішного життя: епідемія кору, вічне питання стосунків викладачів та студентів і т.д. і т.п., ну й, звичайно ж, рекламу – без неї в наш час – нікуди, а для КВКшників – це найблагодатніша тема для жартів.

Розминка була дещо незвичною, бо питання командам ставили члени журі. Найдотепнішим стало “риторичне запитання”: чому дівчата, фарбуючи очі, завжди відкривають рот.

“Домашка” перетворилася на змагання театральних постановок. “Андріївський спуск” презентував цікаву версію телепрограми “Магазин на дивані”, в якій не було й натяку на цей предмет інтер’єру (тому що ведучі вже продали абсолютно все включно з диваном), зате глядачів переконували купити, а мовою оригіналу “парили”, антикип’ятильник, доводячи його переваги.

Команда ж ФАКСу “Пластилінова ворона” дала волю фантазії й влаштувала справжній водевіль – кумедну пародію на сучасну дитячу казку “Гаррі Поттер”.

Як завжди дісталося від веселунів як вітчизняним, так і зарубіжним відомим політикам. Гравці команд ФММ та ФП дуже вдало відтворили особливості мови президента Білорусі та Володимира Жириновського. Переказувати жарти – справа невдячна, відзначимо лише, що зал просто вмирав від сміху.

Після закінчення останнього конкурсу журі виставило оцінки, після чого ведучий підбив підсумки півфіналу. Отже, до фіналу потрапили “Не питання!” (ФММ) – 16,2; “Пластилінова ворона” (ФАКС) – 15,7 та “ПРАВОкація” (ФП) – 15,1. Лише на одну десяту від “ПРАВОкантів” відстали чинні чемпіони КВК КПІ “Андріївський спуск”, які в підсумку набрали 15 балів. Та КВК не тільки найсмішніше шоу, але й дуже непередбачене, з “гнучкими” правилами. Журі вирішило дати шанс команді МУФу і “проштовхнуло” “Андріївський спуск” до фіналу. Зал був у захваті. Отже, фінал КВК, що пройде в травні, відбудеться за участю чотирьох дійсно сильних команд. Ми ж із нетерпінням чекатимемо на нього.

Автор: Майя Заховайко, Фото: М.Сагдієва

Дата події