Гордiсть IЕЕ

Олена Можаровська – стипендіатка Верховної Ради. Магістр 5-го курсу ІЕЕ вчиться на “нежіночій” спеціальності “Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв”, та їй це подобається.

Любов до техніки прокинулась у неї ще в дитинстві.

Її тато за фахом механік, і дівчинка із задоволенням “бавилась”, розбираючи з ним різні техпристрої, збирала меблі. Паралельно з таким незвичайним для дівчини захопленням, Олена ходила в художню школу, деякий час співала в хорі, танцювала. Та вступаючи до вузу, без вагань обрала інженерну спеціальність.

За роки навчання в КПІ Олена активно брала участь у дослідницькій роботі кафедри: посіла третє місце в олімпіаді з математики, під керівництвом доц. В.М.Сліденка працювала над створенням інтерактивної комп’ютерної експертної системи для впровадження в навчальний процес за курсом “Моделювання електромеханічних систем на ЕОМ”, а також писала наукову роботу “Розробка системи розподілу рідини в антифазних гідроударниках” під керівництвом О.М.Терентьєва. Це була важка робота, але науковий пошук і задоволення від його результатів того варті.

Наука – це святе, але студентське життя цікаве й своїм дозвіллям. Нещодавно Олена разом зі своєю групою їздила в Трускавець і Львів – захотілося помандрувати. Взагалі ж, вона любить активний відпочинок, і якщо випадає вільний час (а таке останнім часом трапляється вкрай рідко), – із задоволенням грає у волейбол, катається на ковзанах чи просто весело проводить час з друзями.

Після закінчення університету Олена хоче отримати другу вищу освіту, пов’язану з економікою чи системним аналізом. Можливо, вона обере ІПСА.

Mar 14, 2006 || Автор: Майя Заховайко