Майдан i КПI

21 листопада у приміщенні Національної технічної бібліотеки НТУУ “КПІ” ім. Г.І Денисенка відбулося відкриття виставки “Майдан і КПІ”. Ініціаторами створення цієї фотовиставки виступили студенти нашого університету, які всі ті революційні дні прожили на Майдані, у наметовому містечку: Сергій Бонь (ІХФ), Ольга Гриців (ВПІ), Володимир Гриців (випуск 2005 р.), Віталій Дунаєнко (ІФФ), Дмитро Єгоров (ТЕФ), Євген Жарніков (РТФ), Андрій Іванов (ТЕФ), Олександр Козачук (РТФ), Дмитро Козленко (ІФФ), Тарас Оніщук (ФМФ), Валентин Пирожок (ІФФ), Ярослав Сидорук (РТФ), Мирослав Ткаченко (ТЕФ), Сергій Юхимчук (РТФ).

На відкритті були присутні ректор НТУУ “КПІ” академік М.З.Згуровський, депутат Київради Д.Й.Андрієвський, заступник проректора з навчальної роботи І.В.Лісовська, керівник управління з міжнародних зв'язків Б.А.Циганок, депутат райради Р.П.Кисіль, голова студради М.Безуглий, директор ВПІ П.О.Киричок та, звичайно ж, студенти НТУУ “КПІ”, без яких ця виставка не відбулася б.

М.З.Згуровський зазначив, що події листопада-грудня минулого року – важлива сторінка в історії України, і українці довели, що вони – вільні люди і не миритимуться з придушенням свободи. Студенти НТУУ “КПІ” були одними з перших, хто вийшов на Майдан захищати свій вибір, своє право голосу. І вони гідно його відстояли.

Студентам ВПІ допомагав їхній директор П.О.Киричок. У 25 корпусі НТУУ “КПІ”, що по вул. Володимирській, “поліграфісти” могли погрітися і поїсти, там на час тих буремних подій була своєрідна штаб-квартира.

Від імені студентів, що жили в наметовому містечку, виступив Андрій Іванов. Він поділився враженнями про свою участь в Помаранчевій революції і запевнив, що в нього немає й тіні сумніву, що чинив правильно.

Фотографії надав профком студентів НТУУ “КПІ” та ВПІ, а красиво оформити залу допомогла студентка ВПІ Юля Вахминцева. 85 світлин – це 85 миттєвостей Помаранчевої революції, серед головних героїв якої стала особистість – студент КПІ.

Майя Заховайко