Розпочинається новий сезон у Картинній галереї НТУУ “КПІ”.

З нагоди святкування 10-річчя Ради Європи в Україні Картинна галерея прийматиме велику Міжнародну виставку , де знайдуть собі місце твори молодих і досвідчених митців Польщі, Молдови, Румунії та України.

У наступному році ми будемо святкувати 100-річчя з дня народження визначного українського художника Григорія Синиці, роботи якого зберігаються в Картинній галереї. Шануючи пам'ять митця, ми готуємо розширену виставку його живописних і мозаїчних творів. Продовжується робота над науковою працею, присвяченою Григорію Синиці. У студентських гуртожитках відбудуться лекції і бесіди про творчий шлях митця.

Найважливіша ж мистецька акція університету – виставка-конкурс “Таланти КПІ-2005” , що має цього року назву “Квітка папороті”. До нас приносять свої роботи також студенти і викладачі з інших вузів. Переможці будуть визначені у 4-х номінаціях – живопис, графіка (фото, комп'ютерна графіка), скульптура та декоративно-прикладне мистецтво. Роботи приймаються протягом вересня в кім.201 Центру культури та мистецтв щодня, окрім суботи та неділі. Телефон для довідок: 454-91-35