7 травня 2024 року, завдяки ініціативі уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Яни Юріївни Цимбаленко та активній участі завідувача кафедри теорії та практики управління Ростислава Івановича Пашова та старшого викладача Анни Миколаївни Іщенко, студенти спеціальностей 281 "Публічне управління та адміністрування" та 081 "Право" мали унікальну можливість взяти участь у заході щодо залучення молоді до публічної служби «Промодень на публічній службі».

Цей захід включав в себе ярмарок можливостей, організований органами державної влади, де студенти могли дізнатися про кар'єрні шляхи у сфері державного управління. Студенти брали участь у вікторині з пам'ятними призами, яка допомогла поглибити знання про публічну службу. Були відзначені студенти-магістри першого року навчання спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування" КПІ ім.Ігоря Сікорського Андрій Серга та Євген Карпенко. Окрім того, в рамках заходу відбулася панельна дискусія, спрямована на залучення молоді та ветеранів та ветеранок до роботи на публічній службі.

Захід був організований за підтримки Національного агентства України з питань державної служби та проєкту UNDP «Підтримка громадянського суспільства та молоді», фінансування здійснювалося Міністерством закордонних справ Данії. Цей захід не лише збагатив учасників новими знаннями, а й створив платформу для майбутнього професійного зростання, відкривши перед молодими людьми перспективи кар'єри в публічній службі.

Дата події

НАЗК Офіс генпрокурора НАБУофіс доброчесності НАЗК