Минуло два тижні від початку відновлення навчання в умовах воєнного стану. На виконання п. 6.8 Наказу №НУ/5/2022 від 22 березня 2022 року «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану» куратори груп, керівництво кафедр і факультетів / НН інститутів:

🔹 опитували / реєстрували студентів щодо обраного режиму навчання — дистанційно синхронно чи дистанційно асинхронно;
🔹 вирішували питання надання академічних відпусток та індивідуальних графіків навчання студентам, які наразі не можуть брати участі в освітньому процесі.

📊 До вашої уваги узагальнені результати щодо режиму навчання протягом двох тижнів.

Водночас здійснюється навчання майбутніх вступників у межах системи доуніверситетської підготовки. Загальна кількість слухачів доуніверситетської підготовки, які відновили навчання, становила 739 осіб (664 з 11-го класу; 60 з 10-го; 13 з 9-го і 2 з 8-го класу).

📌 Ситуація в країні й життєві обставини всіх учасників освітнього процесу динамічно змінюються, тому персональна робота зі студентами на кафедрах триває.

‼️ Якщо виникли умови, що унеможливлюють вашу участь в освітньому процесі, — обов’язково повідомте куратора вашої групи.