Не хочуть відраховувати. Як закрити літню сесію? Опитування студентів КПІ. VOX.POP KPI

Що змінилося в КПІ? Чому університет не відраховує студентів? Як закривають останню сесію навчального року? Чи можна поселитися в гуртожитку на початку літа?

🎥 Подробиці — в новому випуску VOX.POP KPI з Ірою Барабаш

(Не)Досяжний університет. Чому КПІ пріоритетний в абітурієнтів? Вступ-2023. Опитування.

Вступ-2023: чому абітурієнти ставлять КПІ в пріоритет? Які переваги для себе знайшли майбутні студенти Київської політехніки? І що сьогодні найбільше цікавить випускників шкіл про КПІ?

Відповіді зібрала Ірина Барабаш під час дня відкритих дверей.

КПІшники хочуть поспілкуватися з новим міністром освіти? Опитування студентів. VOX.POP KPI

Що КПІшники очікують від нового міністра освіти і науки? Чи знають, хто вступив на цю посаду? Які зауваження мають студенти? І чи готові особисто зустрітися з головним освітянином України?

Відповіді на ці запитання зібрала Іра Барабаш у новому випуску VOX.POP KPI.

Випускники КПІ заробляють більше за інших

Редакція AIN.UA опублікувала результати великого опитування щодо зарплат за перше півріччя 2021 року.

У ньому взяли участь технічні фахівці, менеджери, маркетологи, аналітики, адмінперсонал, виробники контенту й інвест-фахівці — загалом представники понад 40 професій.

Опитування дослідників «Наскільки ви задоволені інформаційною підтримкою дослідників у Бібліотеці КПІ?»

Шановні дослідники! Одним із пріоритетних напрямків роботи Бібліотеки КПІ є інформаційна підтримка освіти та досліджень для забезпечення ефективної навчальної та дослідницької діяльності.

Про нашу мову

Колись у часи прагнень українства до волі й самостійності Пантелеймон Куліш сказав: "Зовсім інша була б річ, якби ми єдиними устами і єдиним серцем трудилися над пробудженням суспільно-національної свідомості України".

Гуртожитки: проблеми і пріоритети

Студмістечко нашого університету є найбільшим в Україні за кількістю мешканців. Зрозуміло, що адміністрації доводиться вирішувати багато проблем, які потребують комплексного підходу.

Підписка на Опитування