14 квітня 2022 року відбулося засідання робочої комісії з перевірки виконання Колективного договору НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Члени комісії обговорили етапи виконання й проведення конференцій трудових колективів в університеті за умов дії правового режиму воєнного стану.

У результаті ухвалено наступні рішення:

1. Призупинити організацію та проведення конференцій трудових колективів факультетів/навчально-наукових інститутів та підрозділів на час дії правового режиму воєнного стану.

2. Протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного стану в Україні керівникам та головам профспілкових бюро працівників структурних підрозділів університету необхідно забезпечити реалізацію етапів організації та проведення конференцій (зборів) трудових колективів структурних підрозділів у відповідності до наказу №НУ/11/2022 від 19.01.2022 «Про організацію конференцій трудових колективів та проведення колективних переговорів у 2022 році».

3. Проведення чергової конференції трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського сумістити з сесією професорсько-викладацького складу університету та провести в серпні-вересні 2022 року.

Дата події