Шановні політехніки! У ці травневі дні ми вшановуємо людей старшого покоління, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни.

Друга світова – найжахливіша війна, у тому числі і в українській історії. Ми пам'ятаємо, що понад 10 мільйонів українців поклали свої життя в цій страшній трагедії, щоб надати можливість вільно жити нам.

163 студенти, викладачі і працівники КПІ заплатили життям за травневу Перемогу 45-го.

У нашому прагненні до незалежності  й  свободи нині ми знову змушені зі зброєю захищати свій вибір і право.

24 лютого російська федерація віроломно здійснила повномасштабне вторгнення і розв'язала відкриту війну проти України.

Тисячі вбитих і поранених, мільйони біженців, вщент зруйновані міста і села, близько мільйона насильно депортованих громадян України у депресивні, віддалені регіони російської федерації.

Після звільнення Київщини, Чернігівщини та Сумщини увесь світ побачив злодіяння нелюдів: мародерство, насильство, пограбування, катування, розстріли мирного населення – таке справжнє обличчя російського окупанта.

На жаль, і наш колектив не обійшли втрати:

• героїчно загинули випускник ФСП Артем Климов, кавалер ордену Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно); студент ФЕА Олександр Антонюк; випускник ТЕФ Максим Левін, кавалер ордену «За мужність» (посмертно);
  • зникли безвісти під час виконання бойового завдання студент ФСП Олександр Бевзюк-Волошик і студент ФЕА Денис Ткачов;
  • загинув в окупації доцент РТФ Владислав Бичковський;
  • загинув керівник студентського клубу англійської мови Джіммі Гілл, громадянин США.

Вічна і світла пам'ять полеглим.

Викладачі, працівники, студенти нашого університету з перших годин російської агресії стали на захист Батьківщини.

У лавах Сил оборони України, добровільних формуваннях, волонтерській спільноті – тисячі політехніків.

В умовах війни університет продовжує свою роботу. Триває освітній процес, формуються умови прийому нових студентів, забезпечуються основні напрями діяльності.

Політехніки надають всебічну допомогу Збройним силам України. Викладачі, співробітники, студенти беруть участь у численних  програмах з розроблення новітніх зразків озброєння та військової техніки, засобів захисту воїнів на полі бою.

Наш опір, нашу віру в Перемогу не зламати, адже за нами правда і наша земля!

Історія свідчить – наш народ непереможний!

Слава захисникам України усіх часів!

Слава Україні!

З вдячністю і повагою