Навчальний центр з підготовки міжнародних інженерів зі зварювання та міжнародних технологів зі зварювання успішно пройшов атестацію Міжнародного інституту зварювання й подовжив ліцензію за зазначеними програмами підготовки до 2026 року.

Для отримання ліцензії навчальний центр надав бізнес-план і підтвердив відповідність вимогам:

🔹 аудиторного фонду, включаючи лабораторію для проведення занять практичної частини (є перелік обов’язкового обладнання);
🔹 викладацького складу;
🔹 системи якості;
🔹 матеріалів для супроводу курсів, включаючи обов’язкові для розгляду протягом навчання міжнародні стандарти.

Тепер у кожного студента ІМЗ імені Є. О. Патона є можливість додаткової підготовки за програмами International Welding Engineer та International Welding Technologist під час навчання в магістратурі.

Усі зацікавлені можуть звернутися за додатковою інформацією:

E-mail: e.chvertko@kpi.ua