23 вересня в ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов перший благодійний концерт творчої майстерні «Джазичник» — нового молодіжного об'єднання при Київській політехніці під егідою легендарного джазового оркестру «РадіоБенд Олександра Фокіна».

Віртуози оркестру показали високий клас інтерпретації золотої колекції світового джазу. Вони аранжували відомі твори співзвучно саме молодіжному музичному стилю.

І, що найголовніше, на виступі була презентована просвітницька місія майстерні й можливості участі студентів і викладачів університету у творчій діяльності. Попереду нас чекає безліч майстер-класів і повномасштабних креативних проєктів: мюзиклів, музичних фільмів, фестивалів тощо.

Концерт «Джазичника» відвідав ректор КПІ Михайло Згуровський. Він привітав колектив з високими досягненнями, побажав успіхів і запевнив у всебічній підтримці проєктів майстерні.

Двері нового молодіжного об’єднання завжди відкриті для охочих реалізувати таланти в музичній сфері. Кожен може взяти участь у поточних проєктах майстерні, звернувшись за посиланням.