19 травня цього року на базі ФСП було проведено круглий стіл, присвячений 25-й річниці Конституції України. Організатором заходу була завідувачка кафедри психології і педагогіки факультету соціології і права Наталія Юріївна Волянюк.

В активній дискусії брали участь представники кафедр психології і педагогіки, господарського та адміністративного права, філософії, соціології, історії, публічного права, теорії та практики управління, студенти та аспіранти ФСП.

На круглому столі було висвітлено такі теми:

🔹 «Захист прав і свобод людини: рецепція норм Конституції УНР в Конституції України» (Іван Миколайович Мищак, д-р іст. наук, професор, завідувач науково-організаційного відділу Інституту Законодавства Верховної Ради України, кафедра історії).

🔹 «Філософія свободи як основа конституційних норм» (Марина Петрівна Препотенська, професорка кафедри філософії, д-р філос. наук).

🔹 «Юридичні особи як суб'єкти конституційного права на вільне зайняття підприємницькою діяльністю» (Світлана Анатолівна Подоляк, канд. юрид. наук, кафедра господарського та адміністративного права).

🔹 «Конституційне регулювання цифрових прав і свобод громадян України» (Ігор Олексійович Шумак, канд. юрид. наук, доцент, кафедра публічного права).

🔹 «Конституційні гарантії безпеки особистості» (Олег Миколайович Рибальченко, аспірант кафедри психології і педагогіки).