Результати конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 125 «Кібербезпека»

10 вересня 2020 року проведено заключне засідання галузевої конкурсної комісії, створеної за Наказом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» від 14.04.2020 р. № 2/32 а. Комісія розглянула результати рецензування робіт претендентів на нагороди Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 125 «Кібербезпека».

Від 17 вишів — учасників конкурсу з 9 міст України було представлено 31 роботу. Загалом у конкурсі взяло участь 35 студентів – авторів робіт.

У межах Конкурсної комісії було створено 4 секції за напрямами: «Системи і технології кібербезпеки» (13 робіт), «Фізико-технічні аспекти кібербезпеки» (3 роботи), «Криптографічні методи кібербезпеки» (9 робіт), «Аналітичні методи кібербезпеки» (6 робіт). Рецензування експертами відбувалося на основі однакових вимог згідно з єдиною шкалою оцінювання.

За результатами рецензування галузева конкурсна комісія прийняла рішення щодо переможців проведеного конкурсу і нагородження дипломами його учасників.

Студенти, нагороджені дипломами І ступеня:
Ольга ШЕВЧУК – Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського;
Світлана ВАКАЛ – Сумський державний університет.

Студенти, нагороджені дипломами ІІ ступеня:
Дмитро МОСТЮК – Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Студенти, нагороджені дипломами ІІІ ступеня:
Антон КУДРЯВЦЕВ – Сумський державний університет;
Владіслав ПЛЕХАНОВ – Харківський національний університет внутрішніх справ;
Олексій ПРИЙМА – Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут;
Тетяна ЩЕРБАНЬ, Тетяна АЛЕКСАНДРЕНКО – Сумський державний університет.

Вітаємо наших переможців Ольгу ШЕВЧУК і Дмитра МОСТЮКА та їхніх наукових керівників – д-ра техн. наук доцента Антона ОЛЕКСІЙЧУКА і канд. техн. наук доцента Сергія КОНЮШКА.