Рада з питань розвитку КПІ затвердила фінансування необхідних видатків на розвиток університету.

З огляду на теперішні «карантинні» особливості навчання вирішили забезпечити дистанційне навчання на платформі Sikorsky необхідним обладнанням. Очікувана вартість — 1 043,0 тис. грн.

Відремонтують дорожнє асфальтове покриття та проведуть роботи з відновлення гідроізоляції фундаменту Музею авіації і космонавтики на загальну суму 1 240,0 тис. грн.

Повністю оновлять потокові навчальні аудиторії №197 та №197А (корпус №1). На це з Фонду розвитку університету виділять 600,0 тис. грн.

Нове комп’ютерне обладнання на суму 500,0 тис. грн отримають «Лабораторія комп’ютерного моделювання фізичних процесів» кафедри загальної фізики та фізики твердого тіла і «Лабораторія математичного моделювання» кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ.

Завершать виготовлення навчального обладнання для створення спільної навчально-наукової лабораторії ОКБ «Шторм» та ФТІ на суму 870,0 тис. грн.