З наступного тижня студенти КПІ зможуть безкоштовно слухати курси платформи освітнього процесу Coursera for Campus.

Університет скористався можливістю, яку надала платформа з огляду на поширення коронавірусу: доступ до більш ніж 3 800 курсів і 400 спеціалізацій до 31 липня цього року.

«Платформа дистанційного навчання Coursera надала університетам безкоштовний доступ до своїх курсів у зв’язку з поширенням коронавірусу. З метою розширення можливостей дистанційного навчання студентів КПІ наступного тижня викладачі виставлять у своїх кабінетах в електронному кампусі перелік онлайн-курсів, які буде враховано під час виконання навчального плану студента з відповідної дисципліни», – зазначив перший проректор КПІ Юрій Якименко.

Подробиці чекайте вже в понеділок на офіційних інформаційних ресурсах КПІ.