Дорогі ветерани і нинішні захисники Вітчизни! Шановні політехніки! 14 жовтня держава відзначає День захисника України – свято пам'яті про наших гордих предків, які ціною своїх життів виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької мужності та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які захищали свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони, усіх тих, хто поклав своє життя на сході країни в ім'я суверенності та єдності нашої держави.

Ми схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які загинули у боротьбі за мирне майбутнє України. Вічна пам'ять воїнам, які полягли в боях за вільну, незалежну Україну.

Вічна слава героям-політехнікам, які своєю жертовністю надали нам змогу навчатись, творити, працювати: Сергію Бондареву, Павлу Мазуренку, Юрію Поправці, Максиму Шаповалу, Ігорю Павлову, Олександру Петрищуку, Володимиру Кочеткову-Сукачу, Ігорю Шевченку, Владиславу Дюсову, Андрію Єременку, Юрію Артюху, Вадиму Жеребилу, Олександру Кондратюку, Михайлу Федоренку.
Вічна пам'ять і слава Героям!

Низький уклін їх родинам.

На захист Батьківщини до лав Збройних сил України з березня 2014 року було мобілізовано 36 співробітників, понад триста випускників КПІ минулих років пішли добровольцями на фронт. В університеті здобувають освіту 38 студентів-учасників АТО та ООС.

День захисника України – це всенародне свято нескорених, свідомих громадян, які своєю професійною, викладацькою, науковою, громадською діяльністю, сумлінною працею і навчанням, волонтерською роботою забезпечують економічний, гуманітарний, освітній та інформаційний захист держави.

Політехніки надають всебічну допомогу Збройним силам України. Викладачі, співробітники, студенти беруть участь у численних програмах з розроблення новітніх зразків озброєння та військової техніки, засобів захисту воїнів на полі бою.

Шановні політехніки!

Нехай патріотизм, сила духу та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

І нехай усіх наших захисників, які зараз перебувають на передовій, оберігає Покрова Пресвятої Богородиці, небесна покровителька нашого війська.

Миру, добра і процвітання нашій країні!
Слава нашим захисникам!
Слава Україні!

З повагою і вдячністю,
М.З. Згуровський, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського

Дата події