27 червня 2019 року з нагоди других роковин трагічної загибелі випускника КПІ Героя України генерал-майора Максима Шаповала в Інституті спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися урочисті заходи з вшанування його пам’яті.

Начальник Інституту полковник Олександр Пучков наголосив, що для майбутніх офіцерів Держспецзв’язку життєвий та бойовий шлях Максима Шаповала є найдостойнішим прикладом для наслідування.

Пам’ять Героя України Максима Шаповала та усіх патріотів України, загиблих за незалежність і територіальну цілісність нашої держави, учасники вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки.

Насамкінець колони особового складу Інституту пройшли повз меморіальну дошку Герою урочистим маршем.

Генерал-майор Максим Шаповал навічно зарахований до списків Інституту.

Вічна пам’ять Герою!